Home Ostatní Autokosmetika MANIAC - ultrarychlý keramický vosk 500ml

MANIAC - ultrarychlý keramický vosk 500ml

Těsnící vosk ve spreji s obsahem superhydrofobních keramických polymerů SiO2

MANIAC - ultrarychlý keramický vosk 500ml Skladem

Přednosti produktu:

  • Těsnící vosk ve spreji s obsahem superhydrofobních keramických polymerů SiO2, které se vážou na povrch a vytvářejí samočistící ochranný štít.
  • Nano ochranný coating: okamžitě se váže na lak, odpuzuje nečistoty, vodu a UV paprsky a zanechává vůz čistší po delší dobu díky svým neuvěřitelným vodoodpudivým vlastnostem.
  • Univerzální: lze použít na auta, motocykly, lodě nebo kola.
  • Snadná a extra rychlá aplikace: lze jej aplikovat během několika minut.
  • Dodává laku mokrý reflexní efekt a hluboký lesk, který zvýrazňuje barvu karoserie a činí ji hladkou na dotek.
  • Jeho účinek může vydržet až 4 měsíce, pokud byl vůz dříve dekontaminován a v závislosti na povětrnostních podmínkách a použitých detergentech.
494 Kč
Popis Podkladový materiál

Návod k použití:
Přípravek nastříkejte přímo na krátkosrstou mikrovláknovou utěrku, rozetřete jej a vysušte další čistou a suchou mikrovláknovou utěrkou s dlouhým vlasem. Přípravek „MANIAC Line - ultrarychlý keramický vosk" lze použít a znovu nanést kdykoli je to žádoucí, dokonce i po umytí a vysušení vozu, po údržbovém mytí.
TIPY: Pro zvýšení účinku přípravku doporučujeme vůz dekontaminovat, tím umožníte větší přilnavosti polymerů ke karoserii.

Mechanismus účinku:
V oblasti ochranných ošetření panuje zmatek. K dispozici jsou různé typy ochranných ošetření. Pojďme se na ně společně podívat.
Příkladem může být vosk, například ten karnaubský. Snadno se nanáší, nabízejí dobrou trvanlivost, omezenou odolnost proti smytí při mytí vozu, dodávají vynikající lesk, ale poskytují špatnou ochrannou bariéru. Za 3 týdny/1 měsíc s průměrným nájezdem kilometrů se jejich vlastnosti zhoršují, a to ještě rychleji, pokud neprovádíme specifické údržbové mytí. Nejmodernější jsou dnes nanokeramické coatingy: jejich aplikace je pracná a provádí ji především profesionálové vzhledem k nutnosti řemeslné zručnosti a potřebného vybavení, ale nabízejí maximální životnost, vysokou odolnost proti smytí při mytí vozu, dobrý lesk a vytvářejí nejodolnější ochrannou bariéru. Nanokeramické sealanty, jako je „MANIAC - ultrarychlý keramický vosk", ztělesňují to nejlepší z obou technologií. Snadno se nanáší, je odolný, poskytuje vynikající odolnost proti smytí při mytí vozu, dodává hluboký lesk, mokrý efekt a vytváří vynikající ochrannou bariéru. Tímto přípravkem jsme chtěli spojit nejlepší vlastnosti vosků s technologickým pokrokem, který přináší ochranná nanokeramika, a docílili jsme produktu, který se snadno a rychle aplikuje a je bezpečný na jakémkoliv materiálu. Zaručuje vysoký lesk a hlubší, plnější barvu s mokrým efektem.

Video