Lesonal WB

Vodní metalické a pastelové báze

Nejnovější generace základových barev na vodou ředitelné bázi pokračuje v úspěšné strategii vytvoření výhodné nabídky pro obchody, lakovny a klempírny, které očekávají kvalitu za příznivou cenu.

Lakovny na celém světě s úspěchem využívají výhod Lesonalu: vysoká kvalita, levný a kompaktní lakovací systém od světově nevýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Díky svému německému původu je Lesonal výrobek speciálně navržen pro profesionální lakovny, které vyžadují vysokou kvalitu za konkurenceschopnou cenu. Spolehlivost, snadná aplikace a proslulá přesnost odstínů nám vytváří pravdivý poměr užitné hodnoty k ceně lakovacího systému, který nabízí všechny nezbytnosti pro perfektní opravu automobilu.

Lesonal má kompaktní a ucelenou řadu výrobků pro všechny typy moderních technologií oprav a pro ty lakovny, které chtějí ušetřit peníze, ale ne na úkor kvality 

<< zpět

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.