BODY 955 Tough liner

Je ochranná 2K polyuretanová hmota, která se používá jako vrchní nástřik na povrchy s vysokými mechanickými požadavky. Vytvrzená hmota poskytuje odolnost proti nárazu, poškrábání, hluku, povětrnostním vlivům a UV záření. Je odolná širokému spektru chemikálií, jako jsou oleje, živočišný odpad, slaná voda a další.

detail

DYNACOAT 2K

Dvousložkový akrylátový vysokosušinový email.

 

ceny 2k akrylátů: 1l směsi* již od 740,- Kč s DPH

*směs (0,66l barvy + 0,33l tužidla 2:1)

Vysokosušinový dvousložkový email na karoserie automobilů. Vhodný jak na bodové opravy, tak na celolaky. Propracovaná koloristika...

detail

Dynacoat MM PRO

Nově mám v nabídce rozpouštědlové báze Dynacoat basecoat mm pro. Naprosto přesná koloristika firmy Sikkens, je zárukou dobrých výsledků. Možnost využití spektrometru. Vysoká kvalita, za velmi přijatelnou cenu.

 

ceny metalických a pastelových odstínů: 1l směsi* již od 1100,- Kč s DPH

*směs (0,66l barvy + 0,33l ředidla 2:1)

detail

Dynacoat Filler 5+1 set 1l

Vysoce kvalitní akrylový plnič nového složení pro drobné i větší opravy. Má velmi krátkou dobu schnutí. Plnič je dodáván v sadě s tužidlem celkového objemu 1l za výbornou cenu 325,- Kč.

detail

Dynacoat Clear 5000

Dynacoat Clear 5000 je špičkový bezbarvý lak, který vyniká vynikajícím rozlivem a brilantním vzhledem. Jedná so o správnou volbu pro malé i velké opravy. Dvě vrstvy tohoto výrobku s vysokým obsahem sušiny jsou dostatečné pro vynikající výsledek. Růžné Dynacoat tužidloa a ředidla přizpůsobí lak různým aplikačním podmínkám.

Výborný poměr cena-kvalita Dynacoat 5000 1,5l set za 711,- Kč

detail

Dynacoat Clear 1000

Clear 1000 je víceúčelový 2K čirý lak, vhodný pro všechny druhy oprav a aplikační podmínky. Růžné tužidla a ředidla mohou být pozity k přispůsobení produktu pro konkrétní druh opravy, nebo podle podmínek při aplikaci. Clear 1000 kombinuje vynikající vzhled s velmi rychlou dobou schnutí a dobrou leštitelností.

Příznivá cena: Dynacoat Clear 1000 1,5l set 635,- Kč

detail

 

strana: 1 / 1   celkem: 6 záznamů

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.