Home Interiérové Dekorační barvy HET Brillant Metallico

HET Brillant Metallico

metalická dekorační barva

HET Brillant Metallico NovinkaSkladem

Brillant Metallico je dekorační interiérová nátěrová hmota vytvářející výrazný metalicky perleťový efekt s moderním exkluzivním vzhledem.

Pearly 1l 920 Kč
Gold 1l 920 Kč
Popis Balení Podkladový materiál

Používá se k vnitřním nátěrům hladkých vápenných, vápenocementových, sádro vápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů, hladkých tapet k tomu určených apod.

Je vhodná pro reprezentativní obývací a komerční prostory např. hotely, restaurace, chodby, sály, kanceláře, zděné krbové římsy (nevystavené teplotě vyšší jak 70 °C) apod. Vyznačuje se snadnou aplikovatelností, střední odolností vůči oděru za mokra (třída 3 dle EN 13 300).

Odstíny/barevné efekty: báze PEARLY a GOLD jsou použitelné samostatně nebo tónované do dalších barevných variant systémem MULTIMIX dle aktuální orientační vzorkovnice. Před aplikací efektové barvy je třeba podklad podetřít akrylátovou barvou BRILLANT 100 natónovanou do shodného nebo podobného odstínu (vhodný odstín doporučí tónovací místo). Dalších zajímavých barevných variací lze docílit také dle vlastního uvážení a záměru dosáhnout kombinací s podkladní barvou BRILLANT 100 natónovanou do odlišného odstínu.

  • Ředidlo: běžně se neředí, připraveno k přímé aplikaci. V případě nutnosti ředit max. 5 % vody.
  • Nanášení: BRILLANT METALLICO širokým měkkým plochým malířským štětcem. Podkladní barva BRILLANT 100 válečkem s krátkým chlupem.
  • Vydatnost: 7 - 12 m2 z 1 l barvy podle savosti a struktury podkladu, požadovaného vzhledu, aplikační techniky, tloušťky nanesené vrstvy a dalších faktorů. Obvyklá vydatnost při běžném postupu je 8 m2 z 1 l barvy.
  • Balení: 1 L