UP-Grund

Univerzální pigmentový penetrační nátěr, pro úpravu podkladu, pod akrylátové a silikonové interiérové a fasádní barvy. Používá se před aplikací disperzních nátěrových hmot vinylacetátových, akrylátových i silikonových, tmelů, tenkovrstvých akrylátových a silikonových omítek u zateplovacích systémů včetně mozaik.

detail

Mikral Renovo

FASÁDNÍ SILIKONOVÁ BARVA S VÝZTUŽNÝMI VLÁKNY - doporučujeme pro fasády a zateplovací systémy s požadavkem vodoodpudivosti nátěru a na přemostění mikrotrhlin.

detail

Mikral 100

Bílá nebo tónovaná, čistě akrylátová hladká vysoce paropropustná rychleschnoucí fasádní barva, plně omyvatelná, s vysokou odolností a kryvostí.

detail

Fasadin

Bílá nebo tónovaná, jemnozrnná matná vysoce paropropustná rychleschnoucí akrylátová fasádní barva, plně omyvatelná, s vysokou odolností a kryvostí.

detail

Fasadin Forte

Bílá nebo tónovaná, hrubozrnná matná vysoce paropropustná rychleschnoucí akrylátová fasádní barva, plně omyvatelná, s vysokou odolností a kryvostí, používaná k sjednocení zrnitosti podkladu.

detail

BETONYL E-36

BETONYL E-36 je vysoce kvalitní 100% akrylátová fasádní barva matného vzhledu pro vnější i vnitřní použití.

detail

 

strana: 1 / 1   celkem: 6 záznamů

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.