Deconyl E-30

Fotogalerie

Deconyl E-30

Vinylová emulsní barva

DEOCNYL E-30 je vysoce kvalitní vinylová emulsní malířská barva matného vzhledu pro vnitřní použití, ředitelná vodou. Po důkladné přípravě povrchu vhodná i pro venkovní použití.

Aplikuje se na nové i staré povrchy jako vápenocementové monítky, sádrokarton, beton, dřevotřísku a povrchy upravené stěrkou. Vyniká dlouhodobou životností a stálobarevností. Má vysokou krycí schopnost, vydatnost a přilnavost. Poskytuje hladký polomatný povrch. Jednoduše se aplikuje, rychle schne. Je omyvatelná vodou a běžnými čistícími prostředky.

Odstínová databáze v sobě zahrnuje celou řadu standardů jako jsou např. vzorkovnice BENJAMIN MOORE, DULUX, HELIOS, ER LAK, KRAFT, SIKKENS, TIKURILLA, PRIMALEX, PRATT & LAMBERT, SERWIN WILLIAMS, VIVECHROM, PAMMASTIC (NCS-2, EUROTREND, MONICOLOR- NOVA, RAL, BRITISH STANDARD) a řada dalších. 

<< zpět

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.