MAXIDIP - PLASTIDIP

Fotogalerie

MAXIDIP - PLASTIDIP

víceúčelový gumový povrch

MAXIDIP (PLASTIDIP) je unikátní tekutá gumová folie s jedinečnými vlastnostmi, ideální pro dočasnou změnu odstínu, pro dočasnou nebo trvalou zvýšenou ochranu podkladu. MAXIDIP je možné bezproblémově odstranit.

Průmyslové využití - využití na podlahy, konstrukce, střechy - protiskluzové rukojeti, dokonale přilnavý

Lodě, bazény těsní, tlumí, chrání proti slané i sladké vodě, je protiskluzový, impregnuje, izoluje bazény

Dílna - hobby - ochraňuje proti prachu, vodě, nečistotám, izoluje střechy, dřevo, ploty

Automobily - ochrana laku i podvozku proti odlétávajícímu kamení, těsní a chrání proti korozi

Dům a zahrada - na všechna zaíízenív zahradě, těsní, pogumuje, je protiskluzová, 100% vodotěsná

Charakteristika:

Roztok speciálních polymerů s přídavkem pigmentů, plniv a aditiv.

Doporučené použití:

Jednosložková na vzduchu zasychající rozpouštědlová barva MAXIDIPtje určena k široké škále Jak estetických, tak funkčních užití, Tento víceúčelový syntetický nátěr s vysokou ilexibilitou (až 4W%), který lze jednoduše nanášet na předem očištěný a odmaštěný povrch. MAXIDIP® nevyžaduje zvláštní základní nátěr. Tekutá fólie se nanáší stříkáním, natíráním nebo namáčením předmětu přímo do nádoby s MAXIDIP@. Lze ji aplikovat stříkáním, čímž se vytvoří souvislá vrstva, kterou je možně kdykoliv odstranit, jako když se snímá samolepící fólie. Tento materiál nachází své uplatnění téměř ve všech odvětvích. Využívá se jak v interiéru, tak i v exteriéru. Bez problémů přilne na kov, sklo, teXtil, ďrevo, plasty, gumu i beton. Tekutá fólie je výbarnou volbou pro ty, kteří chtějí ochránit lak svého vozu před odlétávajícím kamením, solí a škrábanci, Vysaká odolnost vůči korozi, abrazi, kyselinám, Uv-záření, uklouznutí.

Kromě ochrany proti korozi, navíc nabízí i výborné protiskluzové a elektroizolační vlastnosti. Vrstva tekuté fólie se dokáže vůči původní velikosti až čtyřnásobně natáhnout, navíc odolává teplotám v rozmezí od -40°c do 95°C. Diky těmto vlastnostem zůstává fólie pružná a nezačne se trhat a praskat ani při extrémních podmínkách. Pro tyto vlastnosti ji doporučujeme nanášet např. na rukojeti nástrojů. Nezanedbatelnými jsou i hydroizolační vlastnosti, parotěsnost a plynotěsnost. 

<< zpět

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.