Schuller LINOLINE

Skvělá pomůcka při malování. Neuvěřitelně snadno a rychle oddělíte strop od barevných zdí. Profesionální výsledek bez námahy, oblepování, nebo linkování od ruky.

 


detail

LUXOL VINTAGE

TRADIČNÍ PRODUKTY PRO KOMPLETNÍ OCHRANU DŘEVA V RYZE NOVÝCH ODSTÍNECH!

detail

Soldecol LAZURA PREMIUM

Rozpouštědlová olejová lazura pro ochranné a dekorativní nátěry dřevěných povrchů. Lazura je ošetřena účinnými fungicidními a algicidními přípravky a její nátěrový film tak lépe odolává houbám a řasám. Je vhodná k novým a obnovovacím nátěrům dřevěných stavebních dílů nebo konstrukcí např. dveří, okenic, palubek, plotů, pergol, zahradního nábytku, chat, chalup apod.

detail

SOKRATES Sedlácká barva

Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě

 

Extrémně penetrující krycí barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí. Výrazně zkrášluje dřevo a dokonale vykresluje texturu dřeva. Vytváří sametový, na dotyk příjemný pololesklý povrch, který silně odpuzuje vodu. Oleje propůjčují barvě vynikající penetrační vlastnosti a zároveň vytváří na povrchu jemný vysoce pigmentovaný film, který zachovává kresbu dřeva. Aplikuje se přímo na surové dřevo.

detail

Akryl MAT HET

UNIVERZÁLNÍ VODOU ŘEDITELNÁ AKRYLÁTOVÁ MATNÁ BARVA NA DŘEVO I KOV - pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, betonu, papíru a kovových podkladů opatřených základním antikorozním nátěrem. Je vhodná k nátěrům ústředního topení.

velmi výhodá cena: 0,9kg 149,- Kč (0,7kg = 115,- Kč přepočet)

detail

Aquafin STONE

Aquafin Stone je vodou ředitelný lak určený pro venkovní a vnitřní prostředí k penetračním a vrchním nátěrům savých podkladů – zdivo, pískovcové kameny, dřevo a podobně. Podklad chrání proti povětrnostním vlivům a proti nepříznivým účinkům vody.

detail

Lazura Soldecol

OLEJOVÁ TENKOVRSTVÁ LAZURA NA DŘEVO - rozpouštědlová olejová lazura, pro ochranné a dekorativní nátěry dřevěných povrchů. Lazura je vhodná k novým a obnovovacím nátěrům dřevěných stavebních dílů nebo konstrukcí např. dveří, okenic, palubek, plotů, pergol, zahradního nábytku, chat, chalup apod.

detail

Dynacoat Filler 5+1 set 1l

Vysoce kvalitní akrylový plnič nového složení pro drobné i větší opravy. Má velmi krátkou dobu schnutí. Plnič je dodáván v sadě s tužidlem celkového objemu 1l za výbornou cenu 325,- Kč

detail

Dynacoat Clear 1000 a 5000

Clear 1000 je víceúčelový 2K čirý lak, vhodný pro všechny druhy oprav a aplikační podmínky.

Příznivá cena: Dynacoat Clear 1000 1,5l set 635,- Kč

 

Dynacoat Clear 5000 je špičkový bezbarvý lak, který vyniká vynikajícím rozlivem a brilantním vzhledem.

Výborný poměr cena-kvalita Dynacoat 5000 1,5l set za 711,- Kč

 

Mimo tyto litrová balení, lak rozléváme v jakémkoliv množství včetně tužidla, ředidla.

detail

Dynacoat MM PRO

Nově mám v nabídce rozpouštědlové báze Dynacoat basecoat mm pro. Naprosto přesná koloristika firmy Sikkens, je zárukou dobrých výsledků. Možnost využití spektrometru. Vysoká kvalita, za velmi přijatelnou cenu.

 

ceny metalických a pastelových odstínů: 1l směsy již od 960,- Kč s DPH

detail

 

 1 2 3  |  další >>
strana: 1 / 3   celkem: 30 záznamů

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.