Dynacoat Filler 5+1 set 1l

Vysoce kvalitní akrylový plnič nového složení pro drobné i větší opravy. Má velmi krátkou dobu schnutí. Plnič je dodáván v sadě s tužidlem celkového objemu 1l za výbornou cenu 325,- Kč

detail

Dynacoat Clear 1000 a 5000

Clear 1000 je víceúčelový 2K čirý lak, vhodný pro všechny druhy oprav a aplikační podmínky.

Příznivá cena: Dynacoat Clear 1000 1,5l set 635,- Kč

 

Dynacoat Clear 5000 je špičkový bezbarvý lak, který vyniká vynikajícím rozlivem a brilantním vzhledem.

Výborný poměr cena-kvalita Dynacoat 5000 1,5l set za 711,- Kč

 

Mimo tyto litrová balení, lak rozléváme v jakémkoliv množství včetně tužidla, ředidla.

detail

Dynacoat MM PRO

Nově mám v nabídce rozpouštědlové báze Dynacoat basecoat mm pro. Naprosto přesná koloristika firmy Sikkens, je zárukou dobrých výsledků. Možnost využití spektrometru. Vysoká kvalita, za velmi přijatelnou cenu.

 

ceny metalických a pastelových odstínů: 1l směsy již od 960,- Kč s DPH

detail

SOLDECOL KOVÁŘSKÁ BARVA

SAMOZÁKLADUJÍCÍ ALKYD-URETANOVÁ ANTIKOROZNÍ BARVA NA KOV - určena zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, bran, plotů, klempířských prvků, stožárů apod.

Vynikající kvalita za velmi příznivou cenu!

detail

Soldecol UNICOAT SM, Soldecol PUR SG

SAMOZÁKLADUJÍCÍ ALKYD-URETANOVÁ POLOMATNÁ ANTIKOROZNÍ BARVA NA KOV A DŘEVO a SAMOZÁKLADUJÍCÍ POLYURETANOVÁ 2K ANTIKOROZNÍ BARVA NA KOV A TUŽIDLO DO POLYURETANOVÝCH 2K NÁTĚROVÝCH HMOT SOLDECOL PUR


Mícháme v jakémkoliv odstínu a nově i v metalických odstínech RAL

detail

Odrezovač s taninem

Odrezovač s taninem je jednoduchý, účinný a hlavně levný způsob jak ošetřit zkorodovaný povrch.

Odrezovač s taninem je reakční kapalinou, prostupující korozí až do mikropórů. Chemickou reakcí přitom vzniká z koroze pasivovaná vrstva zabraňující následné korozi a vytvářející ideální podklad pro vrchní nátěr. Tímto krokem zaniká nutnost odstranění koroze a použití základního nátěru a z koroze je vytvořena ochranná vrstva nahrazující základní nátěr. Je ověřeno, že ochrana železných povrchů pomocí tohoto prostředku je účinnější, než mechanické odstranění koroze (například broušením nebo tryskáním) a pak následný nátěr. Odrezovač s taninem je tak vhodný pro ošetření i silně zkorodovaných povrchů se silnou vrstvou koroze.

detail

THERMALMIX

THERMALMIX je patentována energeticky úsporná a protiplísňová přísada do barev, složená z keramických mikročástic, která dává barvám, učeným na vnější a vnitřní nátěry, tepelně izolační vlastnosti. Zabraňuje až 25% tepelným ztrátám a je vhodná i pro již izolované budovy. Dokáže snížit účty za vytápění o 10 - 25%.

detail

Lazura na ploty

Hobby lazura na nenáročnou aplikaci, za výbornou cenu 5kg za 420,- Kč s DPH


Lazura na ploty je polotransparentní vodou ředitelná lazura určená k Hobby použití pro venkovní a vnitřní prostředí. Nátěr se vyznačuje výborným barevným účinkem s maximální světlostálostí a dokonalým dekorativním efektem. Lazura je bezpečná pro životní prostředí. Neobsahuje biocidy pro ochranu dřevěného podkladu.

detail

MAXIDIP - PLASTIDIP

MAXIDIP (PLASTIDIP) je unikátní tekutá gumová folie s jedinečnými vlastnostmi, ideální pro dočasnou změnu odstínu, pro dočasnou nebo trvalou zvýšenou ochranu podkladu. MAXIDIP je možné bezproblémově odstranit.

detail

Mozaikové omítky MO1

NOVINKA - nově v naší prodejně mícháme mozaikové omítky firmy HET, za skvělé ceny.

25kg za 1399,- Kč s DPH (při větším odběru další sleva).

detail

 

<< předchozí  |   1 2 3 4  |  další >>
strana: 2 / 4   celkem: 33 záznamů

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.