Antibakteriální olej s tvrdým voskem

Je vhodný k povrchové úpravě všech běžných dřev pro vnitřní prostředí a chráněný exteriér. Používá se na dětský nábytek, hračky, pracovní desky, postele a jiná dřevěná zařízení do interiéru, jako samostatná povrchová úprava i dodatečná úprava již naolejovaných ploch. Zahradní nábytek pro přímým vlivem počasí se musí pravidelně udržovat. Odolný proti slinám a potu.

detail

Soldecol PUR SG

SAMOZÁKLADUJÍCÍ POLYURETANOVÁ 2K ANTIKOROZNÍ BARVA NA KOV A TUŽIDLO DO POLYURETANOVÝCH 2K NÁTĚROVÝCH HMOT SOLDECOL PUR

detail

Aidol Fenster- & Türenlasur

Pro barevnou a dekorativní úpravu dřeva, zvláště pro
tvarově stálé dřevěné dílce.

detail

Aidol HK-Lasur

Dekorativní lazura na ochranu venkovního dřeva s obsahem rozpouštědel a nejmodernější kombinací účinných látek.

detail

Wohnraum lasur

Vosková emulze na bázi včelího vosku, přírodní pryskyřice a lněného oleje na ochranu a dekoraci dřeva v interiéru.

detail

F1 FORTICOAT

Rychleschnoucí silnovrstvý pololesklý antikorozní alkydový email s obsahem fosforečnanu zinečnatého.

detail

Wagner W665

Inovace pro stěny a stropy
S inovativním systémem pro nástřik stěn WallPerfect W 665 představuje firma Wagner technologii, která umožňuje i domácím kutilům odvést profesionální práci na stěnách a stropech. A to zcela jednoduše - bez ztráty času a vysilujícího natírání pomocí válečku nebo štětce.
Pomocí WallPerfect W 665 dosáhnete vynikajícího výsledku a jste tak díky vyskoké krycí schopnosti s prací hotovi již po jednom nástřiku.

detail

Wagner W665 minipack

Nabízíme systém WallPerfect W665 v jednom balení spolu s nástavcem Standard HVLP - získáváte možnost stříkat jak nástěnné barvy, tak i vodou či ředidlem ředitelné barvy za jednu cenu. Technické parametry viz samostatný přístroj a nástavec.

detail

Wagner W550

Použití barev a materiálů: Základní nátěry ředitelné rozpouštědly a ředitelné vodou, hliníkové barvy, prostředky na ochranu dřeva, dezinfekční prostředky, prostředky na ochranu rostlin, politury, mořidla, oleje, krycí laky motorových vozidel, kladívkové laky, efektové laky, laky a lazury.

detail

Wagner W550 set

Stříkací pistole Wagner W 550 Set oproti W 550 obsahuje navíc několik nástavců a kufr (nástavec na stříkání detailů topních těles, sací trubici, 2 víka nádobky, přední díl pistole).

detail

 

<< předchozí  |   1 2 3 4  |  další >>
strana: 3 / 4   celkem: 33 záznamů

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.