Wagner W 585 E

První HVLP stříkací pistole vybavená nejmodernější X-Boost turbínou nové generace! Perfektní zařízení, které zvládá stříkat i neředěné materiály. V kufru s nástavci ke stříkání jak malířských tak i vodou nebo ředidlem ředitelných barev.

detail

Wagner W 525

TextPerfect Flexio W 525 - zařízení, které je unikátem na trhu stříkacích pistolí pro kutily. Je určeno ke stříkání jemných omítek, textur, strukturovaných materiálů, fasádních barev apod. do velikosti zrna 1mm

detail

Wagner W 565

Stříkací pistole W565 - novinka roku 2013 - výborná na malířské barvy, vybavená jedinečnou technologií I-Spray.

detail

Wagner W 600 Wood Perfect

Výkon 280 W

Nádobka 1400ml

Délka hadice 2m

 

 

Použití barev a materiálů na dřevo: základní nátěry ředitelné rozpouštědly a ředitelné vodou, laky, prostředky na ochranu dřeva, mořidla a oleje

detail

Wagner W 550

Výkon 280 W

Množství barvy plynule regulovatelné 0-130g /min.

Výkon rozprašování 65 Watt

Objem nádobky 800ml

Max. viskozita 90 DIN-s

 

Použití barev a materiálů: Základní nátěry ředitelné rozpouštědly a ředitelné vodou, hliníkové barvy, prostředky na ochranu dřeva, dezinfekční prostředky, prostředky na ochranu rostlin, politury, mořidla, oleje, krycí laky motorových vozidel, kladívkové laky, efektové laky, laky a lazury.

detail

Wagner W 550 Set

Výkon 280 W

Množství barvy plynule regulovatelné 0-130g/min.

Výkon rozprašování 65 Watt

Objem nádobky 800ml

Max. viskozita 90DIN-s

 

Použití barev a materiálů: Základní nátěry ředitelné rozpouštědly a ředitelné vodou, hliníkové barvy, prostředky na ochranu dřeva, dezinfekční prostředky, prostředky na ochranu rostlin, politury, mořidla, oleje, krycí laky motorových vozidel, kladívkové laky, efektové laky, laky a lazury

detail

 

strana: 1 / 1   celkem: 6 záznamů

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.