Wagner W 525

Tex Perfect Flexio

TextPerfect Flexio W 525 - zařízení, které je unikátem na trhu stříkacích pistolí pro kutily. Je určeno ke stříkání jemných omítek, textur, strukturovaných materiálů, fasádních barev apod. do velikosti zrna 1mm

Text Perfect Flexio W 525 - rozhodně není stříkací pistolí pro každé použití, ale výjmečně výkonným zažízením pro stříkání hustých nástěnných materiálů, struktur, jemných omítek, fasádních barev apod.

Pokud chcete zvýraznit svůj domov jemnou strukturou, texturou, nebo nastříkat jemnou omítku, toto zařízení je ideálním pomocníkem.

Při dokoupení dalších nástavců můžete v budoucnu toto zařízení využít ke stříkání i klasických nástěnných barev, laků, lazur apod. 

<< zpět

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.