SOLDECOL KOVÁŘSKÁ BARVA

SAMOZÁKLADUJÍCÍ ALKYD-URETANOVÁ ANTIKOROZNÍ BARVA NA KOV - určena zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, bran, plotů, klempířských prvků, stožárů apod.

Vynikající kvalita za velmi příznivou cenu!

detail

Soldecol UNICOAT SM

SAMOZÁKLADUJÍCÍ ALKYD-URETANOVÁ POLOMATNÁ ANTIKOROZNÍ BARVA NA KOV A DŘEVO - pro venkovní i vnitřní nátěry železných a neželezných kovů (pozink, měď, hliník apod.) příp. dřevěných povrchů. Je určen zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, bran, plotů, klempířských prvků, stožárů, střešních plechů apod.

detail

Soldecol HG

VRCHNÍ SYNTETICKÁ VYSOCE LESKLÁ ANTIKOROZNÍ BARVA NA KOV A DŘEVO - pro nátěry kovových a dřevěných podkladů, např. brány, ploty, sloupy, klempířské prvky, okna, dveře apod.

detail

Alkyton

Alkyton je antikorozní barva, kterou lze aplikovat přímo na rez, kov, dřevo a lehké kovy opatřené základem Galvinol. Na povrchu vytvoří trvalou bariéru, která odpuzuje vodu a odolává vlivům počasí.

detail

F1 FORTICOAT

Rychleschnoucí silnovrstvý pololesklý antikorozní alkydový email s obsahem fosforečnanu zinečnatého.

detail

Metal-X

METAL-X je vysoce odolný, lesklý, rychleschnoucí alkydový email na kovové i dřevěné povrchy.

detail

Paintol

PAINTOL je alkydový email s vysokou krycí schopností pro vnitřní i vnější použití vhodný na kovové i dřevěné povrchy.

detail

Dulux Universal

Vrchní rozpouštědlová alkydová barva na dřevo a kov.

detail

 

strana: 1 / 1   celkem: 8 záznamů

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.