Alkyton

Samozákladový email vysoké kvality

Alkyton je antikorozní barva, kterou lze aplikovat přímo na rez, kov, dřevo a lehké kovy opatřené základem Galvinol. Na povrchu vytvoří trvalou bariéru, která odpuzuje vodu a odolává vlivům počasí.

Alkyton pomáhá zkrášlovat a udržovat v dokonalém stavu na dlouhou dobu Vaše střech, okapy, ploty stejně jako velké průmyslové konstrukce. Alkyton poskytuje dlouhodobou ochranu proti počasí a UV záření. Zachovává si pružnost potřebnou pro aplikace na velké plochy a střechy. Udržuje si barevnou stálost a dlouhodobý lesk. Alkyton lze nanášet přímo na korozi, zbavenou nepřilnutých částic, přímo na kov, dřevo opatřené základovým nátěrem, pozink, hliník, nerez atd. opatřené základem Galvinol. 

<< zpět

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.