Silikonová hlazená tenkovrstvá omítka zrnitosti 1,5mm, 2,0 mm a 3mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET.

detail

Silikonová rýhovaná tenkovrstvá omítka zrnitosti 1,5mm, 2,0mm a 3,0mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET.

detail

Akrylátová hlazená tenkovrstvá omítka zrnitosti 1,5mm, 2,0mm a 3mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET

detail

Akrylátová rýhovaná tenkovrstvá omítka zrnitosti 1,5mm, 2,0mm a 3mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET.

detail

 

strana: 1 / 1   celkem: 4 záznamů

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.