UP-Grund

Univerzální pigmentový penetrační nátěr, pro úpravu podkladu, pod akrylátové a silikonové interiérové a fasádní barvy. Používá se před aplikací disperzních nátěrových hmot vinylacetátových, akrylátových i silikonových, tmelů, tenkovrstvých akrylátových a silikonových omítek u zateplovacích systémů včetně mozaik.

detail

SHO 1,5mm, SHO 2,0mm a SHO 3mm

Silikonová hlazená tenkovrstvá omítka zrnitosti 1,5mm, 2,0 mm a 3mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET.

detail

SRO 1,5mm, SRO 2,0mm a SRO 3mm

Silikonová rýhovaná tenkovrstvá omítka zrnitosti 1,5mm, 2,0mm a 3,0mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET.

detail

AHO 1,5mm, AHO 2,0mm a AHO3,0mm

Akrylátová hlazená tenkovrstvá omítka zrnitosti 1,5mm, 2,0mm a 3mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET

detail

ARO 1,5mm, ARO 2,0mm a ARO3,0mm

Akrylátová rýhovaná tenkovrstvá omítka zrnitosti 1,5mm, 2,0mm a 3mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET.

detail

 

strana: 1 / 1   celkem: 5 záznamů

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.