SOKRATES Sedlácká barva

Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě

 

Extrémně penetrující krycí barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí. Výrazně zkrášluje dřevo a dokonale vykresluje texturu dřeva. Vytváří sametový, na dotyk příjemný pololesklý povrch, který silně odpuzuje vodu. Oleje propůjčují barvě vynikající penetrační vlastnosti a zároveň vytváří na povrchu jemný vysoce pigmentovaný film, který zachovává kresbu dřeva. Aplikuje se přímo na surové dřevo.

detail

Akryl MAT HET

UNIVERZÁLNÍ VODOU ŘEDITELNÁ AKRYLÁTOVÁ MATNÁ BARVA NA DŘEVO I KOV - pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, betonu, papíru a kovových podkladů opatřených základním antikorozním nátěrem. Je vhodná k nátěrům ústředního topení.

velmi výhodá cena: 0,9kg 149,- Kč (0,7kg = 115,- Kč přepočet)

detail

Sokrates colour

UNIVERZÁLNÍ VRCHNÍ BARVA POLOLESKLÁ

detail

Sokrates profesional

VODOU ŘEDITELNÁ UNIVERZÁLNÍ BARVA

detail

Sokrates Anticor

ZÁKLADNÍ, VODOU ŘEDITELNÁ BARVA - ANTIKOROZNÍ

detail

Sokrates Titan

DVOUVRSTVÁ VODOU ŘEDITELNÁ BARVA NA KOVOVÉ STŘECHY A OPLECHOVÁNÍ BUDOV

detail

Sokrates proRadiátor

VRCHNÍ VODOU ŘEDITELNÁ BARVA NA RADIÁTORY A ROZVODY TOPNÉHO MÉDIA

detail

 

strana: 1 / 1   celkem: 7 záznamů

 

Míchání autobarev

Barvy Laky Růžička nabízejí vysoce kvalitní a cenově dostupný lakovací systém od nejvýznamnějšího výrobce barev firmy Akzo Nobel.

Míchání fasádních barev

Nejrozmanitější škálu barevných odstínů nabízí program fasádních barev a omítek prodejny Barvy Laky Růžička. Objevte nejlepší barvu pro váš dům!

Barevné bytové studio

Vyberte si v bytovém studiu Barvy Laky Růžička z nejpestřejší palety interiérových barev odstín, který nejlépe ladí s duší vašeho domova.